#1 22. 6. 2009 18:13

striatipes
Nový člen

Poštovní spořitelna

Dobrý den. Chtěl bych si udělat učet v poštovní sporitelne a chtel bych se zeptat jestli mate zkusenost z placenim pres paypal z max kartou.Teda jestli to jde rekli mi ze karta podporuje internetove placeni.

#2 23. 6. 2009 1:36

rpet
PayPal guru

Re: Poštovní spořitelna

pokud vam v postovce rekli, ze karta je aktivovana i pro platby pres internet, nemel by byt zadny problem v pouziti a verifikaci u paypalu.

#3 11. 7. 2009 20:30

Elisa
Člen

Prave resim take, kde zalozit ucet, ktery chci vyuzivat jen na vybirani paypal balance, muze prosim pripadne nekdo poradit, ktera banka vyjde nejlip at uz pro pouzivani s paypal, tak pro poplatky uctu celkove. Jeste dotaz, kdyz vyberu z paypalu na ucet, je to brano jako zahranicni platba ci nikoliv? Dost na tom zalezi, protoze banky si za prijem ze zahranici uctuji poplatky.

Dekuji za radu a pokud jsem napsala neco co sem nepatri tak se omlouvam. Postovni sporitelna by mi taky vyhovovala, ale radeji bych uzivatele, ktery jiz ma zkusenost, aby pripadne reagoval.

#4 14. 7. 2009 19:15

striatipes
Nový člen

Ja jsem si nakonec ucet vyridil u raifky,dnes mi dosla karta a tu jsem registroval ted cekam na strzeni penez a pak musim aktivovat ale to bude orisek pac mi nechodi vypisi tak snad to uvidim pres internet banku.

Zápatí

Kreditky a čipové karty u mnoha bank již mají propojení na PayPal. U dalších bankovních ústavů je to jen otázzka času, než tuto funkcionalitů nabídnou klientům. Chodí vám hodně peněz na PayPal účet? Nechte si poradit od AWD jak nejefektivněji s nimi investovat. Kreditní kartu využijete k bezhotovostním nákupům u obchodníků nebo k platbám přes internet.