• Index
  •  » Příjem peněz
  •  » Your account access is limited. Learn how to remove this limitation.

#1 22. 8. 2008 21:13

apay
Člen

Your account access is limited. Learn how to remove this limitation.

PROSIM PORATE NĚKDO, TETKA JSEM DOSTAL PENIZE Z PRODEJE NA EBAY.. ASY 400 DOLARU A ZAČALO MY SLASIT :Your account access is limited. Learn how to remove this limitation. CO STIM MAM DĚLAT MAM BUISNES UČET NEJDE MI POSLAT PENIZE NA BANK. UČET..... PLS PORADTE…JSEM ZOUFALY

#2 8. 9. 2008 10:21

Levap
Nový člen

Re: Your account access is limited. Learn how to remove this limitation.

Možná nemáte Paypalem ověřenou platební kartu. Tady jsou také nějaké informace, třeba Vám to pomůže: http://www.epenezenky.cz/…je-paypalcom Já mám před měsícem založený Premier účet a nedávno jsem vybíral devět a půl tisíce bez problémů. Ve čtvrtek jsem to zadal a v úterý to bylo na bankovním účtě.

#3 8. 9. 2008 19:36

alenka0908
Nový člen

Before you can add this credit card to another account, you must contact the PayPal Credit Card Team at cardproblems@paypal.com. A customer service representative will respond to your request shortly. If you would rather add a different credit card to your PayPal account, you may do so at any time. Thank you for your cooperation. Dobry den jiz nekolik dni se potykam s timto problemem,prosim poradte mi,mam tam penize a me nejde je prevest na muj ucet,ktery mam u KB.kartu mam odblokovanou pro sluzbu SSL pres inernet.Dekuji za odpoved.

Editoval alenka0908 (9. 9. 2008 10:27)

#4 9. 9. 2008 11:42

guybrush
Administrator

Pokud vím, tak pro převod peněz na bankovní účet nemusíte mít přidanou kartu.

Podle té chybové hlášky to vypadá, že karta je už přidaná u jiného PayPal účtu. Nejlepší bude kontaktovat PayPal, jak Vám to radí.

„Nobody expects the Spanish Inquisition!“

#5 9. 7. 2010 23:17

evaaadam
Nový člen

Pokud vím, tak pro převod peněz na bankovní účet nemusíte mít přidanou kartu.

Na vyber penazi na ucet MUSI byt najskor ucet verifikovany kartou.

Account limited vid http://podpora.dgx.cz/…iewtopic.php?…

#6 11. 7. 2010 11:10

rpet
PayPal guru

nemusi mit platebni kartu, pokud ma verifikovany bankovni ucet, v takovem pripade se penize prevedou jako zpetna vazba direct debitu z PP na BU. ovsem, nejsem si jisty, jestli je tato varianta pristupna lidem v CR…

• Index
  •  » Příjem peněz
  •  » Your account access is limited. Learn how to remove this limitation.

Zápatí

Kreditky a čipové karty u mnoha bank již mají propojení na PayPal. U dalších bankovních ústavů je to jen otázzka času, než tuto funkcionalitů nabídnou klientům. Chodí vám hodně peněz na PayPal účet? Nechte si poradit od AWD jak nejefektivněji s nimi investovat. Kreditní kartu využijete k bezhotovostním nákupům u obchodníků nebo k platbám přes internet.