#1 23. 8. 2010 16:28

PRODUKT
Nový člen

Založení účtu PayPal

Zdravím..potřebuji jednu radu.Při zakládání účtu jsem skončil, když to po mě chtělo vložit tel.číslo na pevnou linku..kterou nemám.Co dál?

#2 25. 8. 2010 2:09

rpet
PayPal guru

Re: Založení účtu PayPal

pokud mas znameho, napis jeho cislo…

#3 29. 8. 2010 8:31

magnat35
Nový člen

dobrej.za jak dlouho me přijde poštou nebo nejak kod nebo neco abych mohl nakupovat.zare­gistroval jsem se a furt nic.dekuji za pomoc a radu.

#4 29. 8. 2010 19:45

Lgrep
PayPal guru

Jestli jsi přidal kartu, PP si přes ni strhne 50 Kč z tvého bankovního účtu a kód na její verifikaci je u této zaúčtované částky na výpise z banky.

#5 1. 10. 2010 19:36

marh
Nový člen

Zdravím!

Vytvoril som učet na paypal a pridal som 2karty. Neviete či overovacie okienko na 4-miestny kod ,ktory bude na vypise ,ma naskočit po pridani kariet ihneď alebo čakať 4dni na stiahnutie 1libry a až potom mi na učte naskoči overovacie okno?

Sa s tým trapím už dlho.

------ak pojdem do PROFILE ADD or REMOVE CARD tak vedla karty piše Edit | Remove | Complete Verification ,,a dole ADD CARD .......... ak dam Complete Verification tak mi chce pridat kartu k učtu (toto mi netreba)

------ ak dam Overview tak piše 0libra,,,,asi až ked overim tak tam bude 1libra že?

ddddddddddddd­ddddddddddiky

#6 5. 10. 2010 10:38

rpet
PayPal guru

marh napsal(a):

Zdravím!

Vytvoril som učet na paypal a pridal som 2karty. Neviete či overovacie okienko na 4-miestny kod ,ktory bude na vypise ,ma naskočit po pridani kariet ihneď alebo čakať 4dni na stiahnutie 1libry a až potom mi na učte naskoči overovacie okno?

Sa s tým trapím už dlho.

------ak pojdem do PROFILE ADD or REMOVE CARD tak vedla karty piše Edit | Remove | Complete Verification ,,a dole ADD CARD .......... ak dam Complete Verification tak mi chce pridat kartu k učtu (toto mi netreba)

------ ak dam Overview tak piše 0libra,,,,asi až ked overim tak tam bude 1libra že?

ddddddddddddd­ddddddddddiky

tyhle prispevky jsou horsi, nez zlej sen…

1. vycisti si klavesnici, zadrhava se ti pismenko „d“.
  2. jsme radi, ze jsi nam prozradil, v jaky zemi mas PP registrovanej – pro kazdou zemi totiz plati trosku jiny postup verifikace karty
  3. trosku normalni inteligence pri psani dotazu by neskodilo, takhle aby se v tom prase vyznalo.

az to nejak das dohromady, dej sem ten dotaz (nebo spis vic dotazu) znovu, snad uz s tim pujde neco delat.

#7 9. 10. 2010 18:52

leva
Nový člen

Dobrého dne přeji, jsem tu nová a mám několik naprosto začátečnických dotazů k tomu přihlašovacímu formuláři:

• Co se týče e-malové adresy, můžu tam napsat svoji normální adresu na českém Seznamu, nebo si musím založit něco cizáckého s příponou com?
  • To telefonní číslo opravdu musí být na pevnou? Proč se tam nesmí psát mobil? Kdo má v dnešní době pevnou? Už skoro nikdo. A má se to napsat s předvolbou do ČR nebo bez ní?
  • Chybí mi tam v tom formuláři u adresy kolonka „country“. Sice na té předchozí stránce, kde vybírám typ účtu, je v okýnku už přednastaveno, že jsem z ČR (asi to nějak samo pozná podle IPiny), ale v adrese už to pak není. Je tam jen „state, provence apod.“, ale to se podle mě týká spíš adres amerického typu, že si tam napíšou, že jsou třeba z Colorada. To se tam země fakt nikde nevyplňuje?

Prosím, poraďte někdo. Předem děkuji.

#8 9. 10. 2010 19:11

Lgrep
PayPal guru

e-mail může být jakýkoliv

myslím že to jiný telefon než na pevnou nevezme, já ho napsal s předvolbou, už ani nevím jestli by to vzalo i bez ní

ano, do state, province se nic nepíše

#9 1. 1. 2011 11:48

hana72
Nový člen

Dobrý den, chci si založit účet Paypal, ale nelíbí se mi,že tam musím dávat identifikační údaje karty.Moc nevěřím zabezpečení a nerada bych přišla o peníze na účtě.Je možné si ho založit bez údajů ke kartě?. Dík za odpověď.

#10 1. 1. 2011 17:02

Lgrep
PayPal guru

Právě že kvůli bezpečnosti ví údaje jen PP a ne ostatní prodávající. Ale lze PP založit i bez verifikace karty, pak se peníze mohou dobíjet ze svého bankovního účtu, ale je limit pro posílání peněz asi 12000Kč/rok.

#11 2. 1. 2011 14:53

hana72
Nový člen

Zdravím. Je nutné zadat údaje z karty pokud budu peníze jenom přijímat a přeposílat si je na svůj účet? Nebudu nikde nic na internetu platit. Je TAM nějaký limit?A jaký typ účtu je v tomto případě nutné zvolitt? Díky

#12 2. 1. 2011 17:02

Lgrep
PayPal guru

Index » Posílání peněz » Peníze z PU na BU bez verifikace karty??

Myslím, že stále platí, že pro přijímání od někoho, kdo posílá ze svého PP stačí Personal, když přijímáš od někoho, kdo to pošle ze své karty, tak musí být Premier.

#13 9. 1. 2011 11:28

hana72
Nový člen

Zdravím, ještě k tomu účtu Premier. Musím k němu zadat kartu? A jestli ne, jaký tam platí limit pro příjem peněz? A ještě jedna otázka. Kde se dozvím tyto informace? Na stránkách Paypalu tyto podrobnosti uvedené nejsou, alespoň jsem je tam nenašla. Myslím typy účtů a podmínky jejich používání. Dík za odpověď.

#14 9. 1. 2011 20:09

Lgrep
PayPal guru

Přesně nevím, zda jsou tam podmínky pro příjem bez karty, protože PP předpokládá, že verifikace karty je základ.

Jinak by vše mělo být v Legal Agreements

#15 24. 1. 2011 13:42

BRONULA
Nový člen

Nevím jaký zvolit na paypalu účet ohledně klikaček.

#16 24. 1. 2011 13:47

BRONULA
Nový člen

PAYPAL GURU,POTŘEBOVALA BYCH ABY SI TO VYPSAL SE MNOU,UŽ NEMÁM SIL,ALE BOHUŽEL DOBA JDE VELICE DOPŘEDU,TAKŽE SE TO MUSÍM NĚJAK NAUČIT,ALE JAK? POMOC!!

#17 24. 1. 2011 13:50

BRONULA
Nový člen

PAYPAL GURU,POTŘEBOVALA BYCH ABY SI TO VYPSAL SE MNOU,UŽ NEMÁM SIL,ALE BOHUŽEL DOBA JDE VELICE DOPŘEDU,TAKŽE SE TO MUSÍM NĚJAK NAUČIT,ALE JAK? POMOC!!

#18 25. 1. 2011 12:36

rpet
PayPal guru

BRONULA napsal(a):

draha bronulo. za prve: kup si novou klavesnici, mas zaseklej caps-look. za druhe. moje hodinova sazba je £10/hodinu, platba predem na PP ucet.

#19 26. 1. 2011 5:58

Lgrep
PayPal guru

Podle návodu to snad zvládne každý. Chce to jen trochu hledat.

Index » Různé » Obrázkové návody pro začátečníky

Zápatí

Kreditky a čipové karty u mnoha bank již mají propojení na PayPal. U dalších bankovních ústavů je to jen otázzka času, než tuto funkcionalitů nabídnou klientům. Chodí vám hodně peněz na PayPal účet? Nechte si poradit od AWD jak nejefektivněji s nimi investovat. Kreditní kartu využijete k bezhotovostním nákupům u obchodníků nebo k platbám přes internet.